Léčiva Aquar - kvalitní a cenově dostupné přípravky

14.02.2011 18:51

Společnost AQUAR založená uznávaným specialistou v problematice chovu akvarijních ryb a chemikem, panem Jiřím Rejfířem, působí na trhu od roku 1990. Hlavní činností firmy je vývoj, výroba a prodej chemických přípravků určených zejména pro sladkovodní a mořskou akvaristiku.

Internetové stránky společnosti poskytují cenné rady při chovu,  péči o zdraví a léčení nemocí akvarijních ryb. Jednotlivým zákazníkům nabízejí snadný výběr a objednání vhodných produktů přímo na e-shopu.

Jako léčiva pro terčovce převážně doporučuji:

TeraP IDG - dezinfekce živé a zmražené potravy, léčba ichtyoftiriózy, piscinoodiniózy, chilodonelózy, kostiózy, trichodinózy a červů rodů Dactylogyrus a Gyrodactylus.

TeraP AC - dezinfekce proti zaplísnění jiker a plůdku

TeraP SH - preventivní a léčebný přípravek proti vnitřním parazitům rodu Spironucleus, Hexamita a Capillaria.

TeraP FD - proti žaberním a kožním červům rodu Dactylogyrus a Gyrodactylus.

Úprava vody:

AQUA HC - Koncentrát huminových látek, který použíjeme při chovu a odchovu tropických druhů ryb (např. terčovců), které žijí a rozmnožují se v černých vodách. Zajišťuje podmínky pro úspěšný odchov těchto druhů ryb a zlepšuje jejich výrazné zbarvení. Přípravek zároveň potlačuje bakteriózy a vodní plísně, které nejčastěji napadají vajíčka a plůdek ryb.

AQUA CM - zvyšuje obsah vápníku a hořčíku ve vytíracích a vývojových vodách v přirozeném poměru 3:1. Přípravek použijeme pro zvýšení celkové tvrdosti vod určených k vývoji jiker a plůdku ryb. U problematických druhů ryb (např. terčovců), můžeme jako výchozí vodu použít například vodu upravenou iontoměniči (demi H2O). Přípravek dále obsahuje sodík, draslík a stopové prvky v přirozeném poměru (pro povodí Amazonky).