3. Polský šampionát terčovců ve Varšavě 2011

Šampionát se konal v průběhu veletrhu ZooExpo 2011 (areál MT Polska), 30.09-02.10.2011 a to celé na ploše více než 300 m2, pro terčovce bylo k dispozici 22,5 tisíce litrů vody. Akce se účastnili chovatelé z celého světa, převážně z Malajsie, Německa a Polska.

 

Výsledky:

Celkový vítěz:

Musíme ale zmínit, že celkové dojmy ze šampionátu nejsou jen kladné. V nádržích jsme mohli sledovat nemocné ryby a u některých byla kvalita velmi špatná.

Z našeho pohledu nám také na výstavě chybělo více prodejních firem, prodejních stánků s pomůckami a technikou. Nenarazii jsme na žádné reklamní předměty nebo vzorky (pouze Tropical). Např. plakáty s motivem terčovců také nebylo možné zakoupit.

A jako poslední věc bych zmínil dopravu, která je v hl. městě opravdu tragická. Cesta do Varšavy celkově z Olomouce zabrala 7,5 hodiny a potom z hotelu na výstaviště, které bylo vzdáleno 1,8 km, dalších 28 minut.

Ale i tak bychom rádi poděkovali organizátorům (PKMD), že se šampionát uskutečnil, a že nedopadl jako ten plánovaný v příštím roce v Duisburgu.

Varšava 2011